Izvēlēties valodu

 +371 25511524   |  +371 26475723
love@loveisgum.lv

         

    Kur mīla jūtas parādās labā un labu izsauc,
   Tur viņas nāk no īstas mīlas;
   Kur viņas parādās ļaunā, šaursirdīgā greizsirdībā,
   Tur viņas nāk no patmīlas.


Jānis Rainis

Galvenā Iepakojums Piegāde Pasūtīt Par mums  
 

Piegādes iespējas Rīgā un Latvijā. (PIEGĀDE IR BEZMAKSAS)

 

Lūdzu noradiet Jūsu telefona numuru, veicot pasūtījumu.

 

1. Rīga - Pļavnieki, Iļguciems, Purvciems, Sarkandaugava  - Saņemt preci patstavīgi, saskaņojot laikus pa tālruni +371 25511524 vai +371 26475723.

 

2. Piegāde ar Pasta Staciju. Piegāde uz izvēlēto Pasta Stacijas terminālu. Piegādes termiņš ir 1-2 darba dienas, pēc pasūtījuma saņemšanas. Pasta Stacijas terminālu sarakstu Jūs varat atrast šeit http://www.pastastacija.lv/lv/ka-atrast/atrast-tuv%C4%81ko-staciju.

 

3. Piegāde ar OMNIVA (Post24). Piegāde uz izvēlēto OMNIVA (Post24) terminālu. Piegādes termiņš ir 1-2 darba dienas, pēc pasūtījuma saņemšanas. Terminālu sarakstu Jūs varat atrast šeit: https://www.omniva.lv/privats/adreses.

 

4. Latvijas Pasts – piegāde pasta nodaļā:
Jūsu pasūtījums tiek piegādāts, izmantojot 'Latvijas Pasta' servisu. Tas tiek piegādāts uz pasūtījumā norādīto pasta nodaļu. Savā pasta kastītē saņemsiet uzaicinājumu no Latvijas Pasta. Pasta nodaļā sūtījumu var izņemt tikai pasūtījuma veicējs, ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, tādēļ cita persona nevarēs saņemt paku Jūsu vietā. Piegādes termiņš ir 5-7 darba dienas, pēc pasūtījuma saņemšanas.

 


Starptautiskās piegādes iespējas. Eiropa. Citas valstis.

Lūdzam saskaņot piegādes cenu pirms pasūtījuma veikšanas.

Latvijas Pasts – piegāde pasta nodaļā:
Jūsu pasūtījums tiek piegādāts, izmantojot 'Latvijas Pasta' servisu. Tas tiek piegādāts uz pasūtījumā norādīto pasta nodaļu. Savā pasta kastītē saņemsiet uzaicinājumu no Latvijas Pasta. Pasta nodaļā sūtījumu var izņemt tikai pasūtījuma veicējs, ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, tādēļ cita persona nevarēs saņemt paku Jūsu vietā. Piegādes termiņi ir atkarīgi no piegādes adreses, vidēji no 5 līdz 15 dienām, pēc apmaksas saņemšanas.

Ja Jums rodas jautājumi, Jūs variet uzrakstīt mums love@loveisgum.lv.  Mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt un atbildēt uz Jūsu jautājumiem.
 


  
Daudzums
Daudzums
Daudzums
Daudzums
Daudzums
Daudzums
   
GALVENĀ | IEPAKOJUMS | PIEGĀDE | PAR MUMS
Copyright © 2014

Uz augšu